SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

AK PARTİ HALFETİ BELEDİYE BAŞKANI ŞEREF ALBAYRAK MAZBATASINI ALDI

AK PARTİ HALFETİ BELEDİYE BAŞKANI ŞEREF ALBAYRAK MAZBATASINI ALDI
Bu haber 04 Nisan 2019 - 14:53 'de eklendi. 159.614 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -Özel Haber

Şanlıurfa’nın Halfeti İlçesinde Yerel Seçimlerde Büyük Oy Farkı ile Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak `ın kazanması ile beraber bu gün

Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ve Eşi, Ak Parti Halfeti İlçe Başkanı Avukat Canan Onur Seyyar, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bilgin, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Şakir Başak, ilçe Yönetim kurulu üyeleri ve Encümenler Halfeti Hükümet Konağına geldiler burada

Halfeti Seçim İşleri Müdürü Kamil Uçar, Hâkim Erhan Aktaş ve beraberindeki heyet ile beraber Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak `a Hâkim Erhan Aktaş Mazbatasını taktim etti.

Protokol üyeleri birlik ve beraberlik içinde toplu fotoğraf çektiler.

Resmen yıllar sonra Halfeti ilçesi iktidar ile buluştu.

Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Mazbatamızı aldık; Tüm Halfetili Hemşerilerime teşekkür ediyorum bana oy veren ve oy vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Artık Halfeti ilçemizde hizmet zamanı. Bismillah diyerek Halfeti ilçemizi turizm başkenti yapacağız. Hepimiz birlikte Halfeti ilçemizi en iyi seviyeye getireceğiz. Tek tek vermiş olduğumuz proje sözlerimizi 5 yıl içerisinde halkımızla beraber yapacağız. Artık belediye binası halkın binasıdır. Hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Ayrıca Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum; Rabbim utandırmasın, hayırlara vesile kılsın dedi.

Hâkim Erhan Aktaş, Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak `a mazbatasını teslim ettik, ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun dedi.

Ak Parti Halfeti İlçe Başkanı Avukat Canan Onur Seyyar, Halfeti ilçemiz iktidar ile buluştu Ak Parti`miz kazandı hepimiz birlikte kazandık. Ak Parti Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile Halfeti ilçemizi en iyi yere getireceğiz. İlçemiz için hayırlı olsun, Ak Parti `miz için hayırlı olsun, ülkemiz için hayırlı olsun diliyorum dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA