SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

AK Parti Sözcüsü Çelik, Ekrem İmamoğlu’nun Anıtkabir ziyaretiyle ilgili Açıklama

AK Parti Sözcüsü Çelik, Ekrem İmamoğlu’nun Anıtkabir ziyaretiyle ilgili Açıklama
Bu haber 02 Nisan 2019 - 23:01 'de eklendi. 215.761 kez görüntülendi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ekrem İmamoğlu’nun Anıtkabir ziyaretiyle ilgili, “Mazbata verilmeden imzada İBB Başkanı ibaresini kullanması açık bir istismardır” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yaptığı açıklamada, “Bir kere daha kara propaganda faaliyetlerine başladılar. ‘Erdoğan’ın siyasi hayatı bitti, AK Parti’nin siyasi hayatı sonuçlanıyor, Cumhur İttifakı başarılı olamadı’ gibisinden. Bundan neyi kastettiklerini anlıyoruz. Türkiye’nin eli zayıflasın istiyorlar. Bu şer şebekeleri, kara propaganda odaklarıyla Yeni Zelanda’da o saldırıyı gerçekleştiren katil arasında sadece doz farkı vardır, onun gerisinde anlayış birliği olduğunu görüyoruz.” ifadesinde bulundu.

Çelik, İstanbul’da seçim sonuçlarına yapılan itiraza ilişkin, “CHP adayının, ‘bu süreç derhal durdurulsun’ gibisinden bir yaklaşımı söz konusu. Bu süreç hukuk içerisinde gayet doğal bir şekilde yürürken bu sürecin yürümesinde duyulan rahatsızlık niyedir, bu süreci akamete uğratma çabasının manası nedir? Bu telaşa gerek yoktur, panik atağa gerek yoktur. Herkes rahat olsun, herkes sakin olsun.” dedi.

Ayrıntılar geliyor…

kaynak:TRT HABER

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA