SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Başkan Aksak, Ceylanpınar’daki Zaferini İstanbul `da Bin Ali Yıldırım İçinde Taşıdı

Başkan Aksak,  Ceylanpınar’daki Zaferini İstanbul `da Bin Ali Yıldırım İçinde  Taşıdı
Bu haber 22 Haziran 2019 - 15:00 'de eklendi. 379.608 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
Ak Parti Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Ceylanpınar Zaferini Cumhur İttifakı Ak Parti İstanbul Adayı Bin Ali Yıldırım İçin yaklaşık 1 Aydır İstanbul`da Şanlıurfa ve Ceylanpınar` lı hemşerilerini tek tek ziyaret ederek. Bin Ali Yıldırım için destek çalışması yaptı.
Ak Parti Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, İstanbul `da Cumhur İttifakı Ak Parti İstanbul Adayı Bin Ali Yıldırım için yapmış olduğu seçim çalışmalarından dolayı Doğu ve Güneydoğulu hemşerilerinin Gönlünü fethetti.

Ak Parti Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Cumhur İttifakı Ak Parti İstanbul Adayı Bin Ali Yıldırım için İstanbul ilinde yapmış olduğu seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Aksak, Öncelikle Sayın Cumhur Başkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden Ak Belediye başkanları olarak İstanbul ilinde Şanlıurfalı ve Ceylanpınarlı hemşerilerimizi tek tek gece gündüz demeden destek ziyaretlerinde bulunduk. Zafer 23 Haziran günü Ak Parti `nin zaferi olacaktır.
Başkan Aksak, İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın Düsturuyla Hemşerilerimize sahip çıktık ve her zaman yanlarında olacaklarını ifade ettik.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA