SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Başkan Sait Ağan, Şanlıurfa’da Sanata ve Sanatçıya Verilen Önem Bir Kez Daha Gözler Önüne Sergilendi

Başkan Sait Ağan, Şanlıurfa’da Sanata ve Sanatçıya Verilen Önem Bir Kez Daha Gözler Önüne Sergilendi
Bu haber 03 Temmuz 2019 - 7:19 'de eklendi. 188.589 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

Ak Parti Karaköprü İlçe Başkani Sait Ağan Halk Eğitim Merkezinde eğitim gören kadın, kursiyerler tarafından yapılan Mozaik Sergisinin açılışında . Ak Parti Şanlıurfa  İl Başkanı Bahattin Yıldız, Ş.Urfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ,Karaköprü Belediye Baskanı Metin Baydilli,Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Ve Yönetim Kurulu Üyeleri İle Beraber gerçekleştirdi. Her konuda kadınlara destek vereceklerini belirten Ağan , Şanlıurfa’nın gelişimi ve kalkınması için Şanlıurfa’nın tüm kesimleri birlikte hareket edeceklerini vurguladı.

Mozaik şehri Şanlıurfa’da mozaik sanatının devam etmesi için birçok çalışma yapılırken, Eyyübiye Halk Eğitim Merkezinde eğitim gören kadın kursiyerler tarafından Mozaik eserler yapılıyor.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sergi salonunda gerçekleştirilen açılış ile sergilenen eserler gelen konuklardan tam not alırken Şanlıurfa’da sanata ve sanatçıya verilen önem bir kez daha gözler önüne sergilendi.

“KÜLTÜRÜMÜZÜ SANATAMIZI VE SANATIÇILARA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Ağan ; Bu kadim topraklarda kültürümüzü sanatımızı ve sanatcılarımıza destek vermeye devam edeceğiz.Bir Tarihin yeniden doğdu ve tarihi sayfalarını sil baştan yazdıran bu kadim şehir,Annelerimiz,Kardeşlerimizin ellerinde birer sanat eseri olmaya ve bu sanat eserlerini daha güzel yerlere getireceklerinden güvenimiz tamdır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA