SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve Konsey üyesi Şefik Caferoviç, yarın Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve Konsey üyesi Şefik Caferoviç, yarın Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak
Bu haber 01 Mayıs 2019 - 20:44 'de eklendi. 1.456.674 kez görüntülendi.

Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve Konsey üyesi Şefik Caferoviç, yarın Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad D odik ve Konsey üyesi Şefik Caferoviç’in yarın Türkiye’ye resmi ziyaret gerçekleştireceğini bildirdi.

Fahrettin Altun

@fahrettinaltun
Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Sayın Milorad Dodik ve Konsey üyesi Sayın Şefik Caferoviç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle yarın ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştirecektir.

666
5:23 PM – May 1, 2019
Twitter Ads info and privacy
130 people are talking about this

Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dodik ve Konsey üyesi Caferoviç’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle yarın Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacağını duyurdu.

Ziyaretin, 7 Ekim 2018’de düzenlenen seçimler neticesinde göreve başlayan Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi’nin Türkiye’ye gerçekleştireceği ilk resmi ziyaret olacağını belirten Altun, görüşmelerde Türkiye ve Bosna-Hersek arasındaki ikili iliş kilerin tüm boyutlarıyla gözden geçirileceğini, çeşitli alanlarda iş birliğinin geliştirilmesi için atılabilecek adımların ele alınacağını ifade etti.

Altun, ziyarette ayrıca, güncel bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulmasının da öngörüldüğünü kaydetti.

Kaynak: AA

kaynak:TRT HABER

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA