SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar, biz ayrımcı değiliz. Batı’da ne varsa Doğu’da da o olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar, biz ayrımcı değiliz. Batı’da ne varsa Doğu’da da o olacak
Bu haber 21 Haziran 2019 - 21:36 'de eklendi. 748.927 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar, biz ayrımcı değiliz. Batı’da ne varsa Doğu’da da o olacak, Kuzey’de ne varsa Güney’de de o olacak dedik.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da iş insanlarıyla buluşmasında konuştu.

“Türkiye, girdiği her sınavdan gücünü artırarak çıktı”

Türkiye, girdiği her sınavdan gücünü artırarak çıktı. Sadece son 6 yılda yaşadıklarımız dahi, bu milletin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine sahip çıkması halinde üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk olmadığını göstermeye yeterlidir.

‘Son zamanlarda teröristlerin en üst kademelerinde olanları etkisiz hale getirdik’

Teröristlerin inlerine girdik, girmeye devam edeceğiz. Bu aziz milletin huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı yoktur. Son günlerde, son haftalarda teröristlerin en üst kademelerde olanların nasıl etkisiz hale getirildiğini görüyorsunuz.

“Siyaset, kendini millete, hizmete adamanın adıdır”

Geleceğe çok daha güçlü Türkiye bırakmaya, yeni ufuklar açmaya devam edeceğiz. Ülkeyi yönetmek bunun için gereken vizyonunu ortaya koymak siyasetin işidir. Siyaset bir meslek değil, kendini millete, hizmete adamanın adıdır. Her kim siyaseti başka amaçlarla yapıyorsa milletine haksızlık ediyordur. Biz bunun için her zaman vesayete karşı çıktık. Kendini milli iradenin üzerinde gören nobran anlayışa karşıyız.

Yerleştirilmiş video

TRT Haber Canlı
@trthabercanli
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her kim siyaseti başka amaçlarla yapıyorsa her şeyden önce ülkesine ve milletine haksızlık ediyordur.https://www.trthaber.com/haber/gundem/cumhurbaskani-erdogan-istanbulda-konusuyor-420256.html …

64
20:26 – 21 Haz 2019
15 kişi bunun hakkında konuşuyor
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

“İstanbul’da sadece vitrinde bir başkanlık olayı var”

Milletimiz 1994’ten beri bizi hiç yalnız bırakmadı.31 Mart seçimlerinden de zaferle çıktık, İstanbul’da da 39 ilçenin 25’ini kazandık. Şimdi İstanbul’da sadece vitrinde bir başkanlık olayı var.

“İstanbul’a yaptığımız çok şey var ama yapacağımız da çok şey var”

İlk belediye başkanlığına geldiğimde kısa zamanda İstanbul’u çöp dağlarından temizlediğimizi biliyorsunuz. Melen’den Ömerli’ye suyu getirdik, Boğaz’ın altından tüpleri yaptık. Haliç’i biz temizledik, şmdi Haliç’te balık var. Attığımız adımlarla İstanbul’u pırıl pırıl hale getirdik. İzmir’e de suyu biz getirdik, bu bizim görevimiz de değildi, CHP’li belediyenin işiydi. 2013’te Marmaray’ı inşa ettik. Bugüne kadar 350 milyon insan geçti. Ulaşımda başka adımlar atalım dedik metrobüs olayını gündeme getirdik. Hafif raylı sistemler yaptık. Havalimanına da bu raylı sistemler gidecek. İstanbul’a yaptığımız çok şey var ama yapacağımız da çok şey var. İstanbul’a 3 katlı bir tüp yapma planımız var.

“Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar, biz ayrımcı değiliz”

Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar, biz ayrımcı değiliz. Batı’da ne varsa Doğu’da da o olacak dedik, Kuzey’de ne varsa Güney’de de o olacak dedik. Evlerin altından tünel açmak suretiyle ordaki vatandaşımıza yaşam hakkını zulmettiler. Kürt de benim kardeşim, o da benim insanım, ona hizmet etmek benim görevim.

Yerleştirilmiş video

TRT Haber Canlı
@trthabercanli
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kürt kardeşlerimi yanlış söylemlerle aldatıyorlar. Hakkari’ye havalimanını getiren biz olmadık mı, Iğdır’a Kars’a havalimanını getiren biz olmadık mı? Biz ayrımcı değiliz.https://www.trthaber.com/haber/gundem/cumhurbaskani-erdogan-istanbulda-konusuyor-420256.html …

74
20:55 – 21 Haz 2019
23 kişi bunun hakkında konuşuyor
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

İstanbullulara demokratik haklarına sahip çıkma çağrısı

İstanbullunun emanetini layıkıyla taşıyacak aday bellidir. İstanbul’un geleceğine en isabetli kararı vereceğine inanıyorum. İstanbullu hemşehrilerime sandığa muhakkak giderek demokratik haklarına sahip çıkma çağrısı yapıyorum.

Yerleştirilmiş video

TRT Haber Canlı
@trthabercanli
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul’lu hemşehrilerime sandığa muhakkak giderek demokratik haklarına sahip çıkma çağrısı yapıyorum.https://www.trthaber.com/haber/gundem/cumhurbaskani-erdogan-istanbulda-konusuyor-420256.html …

6
21:01 – 21 Haz 2019
TRT Haber Canlı adlı kişinin diğer Tweetlerini gör
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Kaynak: TRT Haber, AA

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA