SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bazı konularda bilgiler sunduk

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bazı konularda bilgiler sunduk
Bu haber 24 Haziran 2019 - 16:23 'de eklendi. 402.883 kez görüntülendi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bazı konularda bilgiler sunduk, görüşlerini, önerilerini dinledik. Güzel bir bilgi alışverişi oldu” dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Akar ile Bahçeli, MHP Genel Merkezi’nde baş başa görüştü.

Görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Akar, “Savunma ve güvenlik konusunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bazı konularda bilgiler sunduk, görüşlerini, önerilerini dinledik. Güzel bir bilgi alışverişi oldu. Aynı şekilde diğer genel başkanlarımıza da bu bilgileri sunmak suretiyle, şu anda Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak izlediğimiz politikalarla, konularla alakalı görüş alışverişini sürdürüyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile görüşecek”

“Bu hafta Amerikan Savunma Bakanı ile NATO Savunma Bakanları Toplantısı çerçevesinde bir araya geleceğiz” diyen Akar, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın G20 çerçevesinde Amerikan Başkanı Donald Trump ile görüşeceğini belirtti.

Milli Savunma Bakanı Akar, ziyaretlerle hem yaptıklarını anlatma hem de genel başkanların görüş ve önerilerini dinleme fırsatı bulduklarını ifade etti.

Ziyaret, basına kapalı gerçekleşti.

Akar, CHP ve İyi Parti genel başkanları ile de görüşecek.

Kaynak: AA, TRT Haber

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA