SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

OSMANLI TURAN OCAKLARI GENEL BAŞKANI YAŞAR ÖZKARAMAN, ŞEHİTKÂMİL İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

OSMANLI TURAN OCAKLARI GENEL BAŞKANI YAŞAR ÖZKARAMAN, ŞEHİTKÂMİL İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
Bu haber 05 Temmuz 2019 - 21:31 'de eklendi. 198.382 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP
Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanı Yaşar Özkaraman, Gelen Başkan olmasından sonra teşkilat ziyaretlerine başladı. Bugün ise ilk ziyaretini Osmanlı Turan Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkanlığına yaptı.

Osmanlı Turan Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkanı Mehmet Ekinci, Başkan Vekili Eyüp Akden ve Yönetim kurulu üyeleri Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanı Yaşar Özkaraman `ı ilçe başkanlığı girişinde karşıladılar.

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanı Yaşar Özkaraman, Osmanlı Turan Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkanı Mehmet Ekinci, Başkan Vekili Eyüp Akden ve Yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanı Yaşar Özkaraman, Osmanlı Turan Ocakları Genel başkanı olarak ilk ziyaretimizi Şehitkâmil ilçe başkanlığına yaptık. Bundan sonra ise 81 ilde bulunan il ve ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ederek birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı devam edeceğiz hepimiz kardeşiz. Tüm gücümüzle aile olarak büyüyoruz.

Özkaraman ,Amacım bu yolda gece gündüz demeden kendi nefsi yerine dava ve teşkilat aşkıyla Osmanlı Turan Ocakları bayrağını en güzel şekilde dalgalandıracak dava arkadaşlarımla beraber çok daha güzel projelere imza atmak. Olduğunu söyledi.

Osmanlı Turan Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkanı Mehmet Ekinci, Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanımız Sayın Yaşar Özkaraman `ın teşkilatımıza ziyaretleri bizleri onurlandırmıştır. Bizde Şehitkâmil ilçe başkanlığı olarak Teşekkür ediyoruz.

Osmanlı Turan Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkan vekili Eyüp Akden ise Gaziantepli Hem şehrimiz Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanımız Sayın Yaşar Özkaraman `ın bugün teşkilatımızı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA