SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

ASKON’dan Beyazgül’e Tam Destek

Askon Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrezzak Demir ve Şube Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Hakkındaki iftira ve itibarsızlaştırma iddialarının STK olarak kabul edilemez olduğunu söyledi.

ASKON’dan Beyazgül’e Tam Destek
Bu haber 20 Şubat 2021 - 13:32 'de eklendi. 103 kez görüntülendi.

ASKON Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrezzak Demir ve Şube Başkanlığı, tarafından yapılan açıklamada iftira ve itibarsızlaştırmalarla bir yere varılamayacağının altı çizildi.
Şube Başkanı Demir, güneşin başlıkla sıvanamayacağını ve atılan iftiralar ile bir yere varılamayacağını belirterek; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e karşı yapılanlar asla kabul edilemez. Biz ASKON Şanlıurfa Şubesi olarak kendisinin yanında olduğumuzu belirtiyoruz.
Kendisi ilk günden itibaren Şanlıurfa için adeta elini taşın altına koymuş ve gecesini gündüzüne katarak şehrimizin her alanda kalkınması için çaba sarf eden bir Başkan olmuştur. Biz inanıyoruz ki, Sayın başkanımız görevi sürecinde Şanlıurfa’ya büyük katkılar ve değerler katacaktır.
Şehrimizin bu şekilde gündeme getirilmesini kabul etmediğimizi, hertürlü fedakarlığı ve özverili çalışmayı ilk geldiği günden itibaren halkla samimi bir ilişki kuran ve kendini Şanlıurfa’mıza adamış, değerli Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ün herzaman yanında olduğumuzu bildiriyoruz. ASKON Şanlıurfa Şube Başkanlığı olarak Şehrin tüm dinamiklerini ve STK temsilcilerinide yapılan bu yanlış algıya tepki göstermeleri için davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA