SON DAKİKA

Kanal 7 Haber
covid-19

Mehmet Yalçınkaya’dan Serhat itirafı!

Mehmet Yalçınkaya’dan Serhat itirafı!
Bu haber 06 Ocak 2021 - 16:34 'de eklendi. 317.147 kez görüntülendi.

Haber:Özlem Aslantürk

MasterChef Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya, 2020 Şampiyonu Serhat Doğramacı hakkında itirafta bulundu.

Serhat Doğramacı’nın yarışmaya katılma hikayesini anlatan Yalçınkaya,

”Biz içerde yemekteyiz. Artık MasterChef çekimleri için son aşamalardayız. Kadro belirlenmiş durumda. O esnada İrem Bey’e telefon geldi. Dediler ki ‘Burada bir çocuk var. Israrla kantinde burada oturuyor. Uzaktan gelmiş’. Biz de yarışmacıları seçtik. Ancak pandemiden dolayı yarışmacıların belirlenen evlerde kalmaları gerekiyordu. Serhat’tan önce seçtiğimiz bir yarışmacı, evde kalamayacağını söyleyerek sözleşmeyi imzalamadı. O zaman da Serhat’ı çağırdık. Son bir saat kala marketten alışveriş yapıp yemek yaptı ve MasterChef’e seçildi”  ifadelerini kullandı.

Barbaros ve Serhat’ın final tabaklarını da değerlendiren Mehmet Yalçınkaya, ”Şöyle bir şey var. Barbaros oradaki son finalde bizim gözümüze batan şey bir lezzet düşüklüğüydü. Görsel olarak da Serhat baya bir öndeydi. Her yemeğin kendine göre klas bir özelliği var. Bu adamlar zaten düz bir tabak getirmez. İkisi de şartları zorlayan yarışmacılar. Biz bir MasterChef ekolü yaratmak için yola çıktık. Şu an o çocuklar çok iyi yerlerde ve biz bununla gurur duyuyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA