SON DAKİKA

Kanal 7 Haber

Mezoled Aşılama Nedir ?

Mezoled Aşılama Nedir ?
Bu haber 10 Mayıs 2024 - 22:34 'de eklendi. 474.958 kez görüntülendi.

Egali Clinic, Saç Bakımında Yenilikçi Bir Yaklaşım Sunuyor: Mezoled Aşılama

Egali Clinic, saç bakımında son teknoloji ve yenilikçi yöntemlerle hizmet sunan bir klinik olarak dikkat çekiyor. Son dönemde popülerlik kazanan Mezoled aşılama, saçın ihtiyacı olan minerallerin, proteinlerin, aminoasitlerin ve trombositlerin bir arada uygulandığı bir bakım ve tedavi protokolü olarak öne çıkıyor.

Saçın bağışıklık sisteminin çöktüğü durumlarda, seyrelme, dökülme, kopma ve kırılma gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bu sorunların ortadan kaldırılması için Egali Clinic, FDA tarafından onaylı üç tedavi protokolünü bir arada uygulayarak Mezoled aşılama yöntemini sunuyor. Bu protokoller şunlardır:

1. İ.v. yolla mineraller, proteinler ve aminoasitlerin verilmesi.
2. Dermapenle ozonlu PRP (Platelet-Rich Plasma) uygulaması.
3. Saç lazeri tedavisi.

Uygulama süresi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir ve tamamen ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Başarılı sonuçlar elde etmek için minimum 8 maksimum 15 seansın uygulanması gerekmektedir. Ancak, uygulamaların sonucunda başarı oranının %90’ın üzerinde olduğu belirtilmektedir.

Egali Clinic, Mezoled aşılama yöntemiyle saç bakımında devrim yaratırken, hastalarına kaliteli ve yenilikçi bir hizmet sunmayı hedefliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA