SON DAKİKA

Kanal 7 Haber

Nerede uyanmak istersiniz?

Nerede uyanmak istersiniz?
Bu haber 08 Temmuz 2023 - 13:14 'de eklendi. 245.660 kez görüntülendi.

Doğu Marmara Bölgesinin en büyük Karavan Kiralama Filosu ile BÖLÜKBAŞI Karavan Hizmetinizde…

Dünyanın her bölgesinde alternatif tatil anlamında tercih sebebi hızla artarak devam eden Kiralık Karavan Sektörüne kapsamlı şekilde başlayan Hakan BÖLÜKBAŞI; şehrimiz karavan imalatı sektöründe Ülkemizde adeta lokomotif konumunda. Karavan satın almak isteyen kişiler satın alma işleminden önce karavan kiralayarak kendi deneyimleri doğrultusunda daha doğru tercih veriyorlar. Kendilerine ve ailelerine en uygun karavanı seçebilmek ya da özgürce bir tatil yapabilmek adına kiralık karavanlarımıza ilgi beklediğimizden çok daha fazla olduğunu gördük ve araç filomuzu büyüterek vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Araçlarımızın tamamı Rent A Car Kaskolu ve tamamen marin malzeme ile donatılmıştır. Hiç bir şebekeye bağlı kalmadan diledikleri alanda kamp yapabilecekleri şekilde donattığımız araçlarımız ile özgürce tatil yapabilirler…

Karavan Kiralamak İçin 5 Sebep
Karavanın özgür ruhu, göz kamaştıran karavan fotoğrafları, istediğiniz yere evinizi taşıyor olmak ve her yolculukta yepyeni maceralar karavan edinmek isteyenlerin ve bu eşsiz deneyimleri yaşamak isteyenlerin sayısını her geçen gün artırıyor. Karavan kiralamak için araştırmalara başladıysanız bu yazı tam size göre.

Evini satıp karavanda yaşamaya başlayandan tutun da işini bırakıp biriktirdiği parası ile karavan alarak yepyeni bir hayata adım atanlara kadar her karavan hayatı ayrı bir öykü sunuyor. Bu öyküleri dinlemek, okumak ve izlemek ne kadar keyifli olsa da deneyimlemek apayrı bir ufuk açıyor.

Karavan Kiralamak Satın Almadan Önce Deneyim Fırsatı Sunar

Eğer sizin de hayallerinizde bir karavan almak varsa bunu yapmadan önce çeşitli karavanları kiralayarak sizin için en uygun konforu içinde yaşayarak deneyimleyebilirsiniz. Bir aracı karavana dönüştürme fikriniz varsa iç tasarımı, kullanılan eşya kalitesi, yalıtım detayları ve sizin için gereksiz olabilecek fazla mobilyaları kiraladığınız karavanı kullanırken öğrenebilirsiniz.

1. Paradan Tasarruf Etmenin Yolu

Karavan kiraladığınızda daha önce bir karavan deneyimi yaşamadıysanız ve yeterli araştırma yapmadıysanız karavan satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikleri kendiniz öğrenmiş olursunuz. Böylece bir karavan satın alırken ya da kendi aracınızı karavana dönüştürürken yapacağınız gereksiz masrafların da önüne geçmiş olursunuz.

2. Macera

Karavan ile birlikte en çok duyduğunuz şeyin “macera” olmasının bir nedeni var. Karavanda yaşamanın yarattığı maceraları küçümsemeyin. Karavanınız varsa ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir. Hafta sonu bir kaçamak, sahilde uyumak, spontane bir dağ gezisi, göl kenarında piknik, tarihi güzellikleri görmek için bir seyahat planı yapmak karavanınız varken daha rahat olacak. Tek yapmanız gereken karar vermek ve gitmek!

Yolda karşılaştığınız insanlardan öğrendiklerinize, karavanda yaşamın sizi nasıl sosyalleştirdiğini ve aynı zamanda kafa dinlemek için kimsenin olmadığı bir yerde içiniz rahat bir şekilde konaklayabilmenin verdiği huzuru daha siz karavan satın almadan, kiralayarak deneyimlemiş olursunuz.

3. Farkındalık

Karavan kiralamak, araç içerisinde size gerekecek depolama alanlarının sayısı hakkında fikir edinmenizi sağlar. Aynı zamanda aslında ne kadar fazla eşyaya sahip olduğunuzu ve çok daha azının size yetebileceğini görerek farkındalık yaşamanıza neden olur.

Evde yemek yapmayı sevmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz ancak daha önce hiç doğada yemek yapma deneyimi yaşamadıysanız karavanda yemek yapmanın keyfi sizi bir şef gibi hissettirebilir.

Şehir yaşamında zaman su gibi akıp gidiyor ve yapmak istediğiniz şeylere vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Karavan kiraladığınızda gün içerisinde ne kadar fazla zamanı kendinize ve yapmak istediklerinize ayırabildiğinizi gördükçe şaşıracaksınız.

4. Kişisel Gelişim

Yolda olmak kendinizi ve yolculuk yaptığınız kişiyi daha iyi tanımanıza yarar. Kendinizle ve etrafınızdaki kişilerle ilgili hiç bilmediğiniz özellikleri ortaya çıkarmanızı sağlar. Yolda karşılaştığınız sorunlara getireceğiniz çözüm önerilerine ve ürettiğiniz yaratıcı fikirlere şaşırabilirsiniz.

Karavan hayatı zor olabilir ancak yaşadığınız her zorlukta daha becerikli, dirençli, dikkatli ve pragmatik olacaksınız. Yaşadığınız zorlukların üstünden geldikçe kendinize olan güveniniz artacak ve öğrendiğiniz dersler ile birlikte kendinizi her geçen gün daha da geliştireceksiniz. Karavan kiraladığınızda edindiğiniz deneyimler ile karavan satın aldığınızda bilgi birikimlerinizi kullanabileceksiniz.

Yolda saptığınız her yol, gördüğünüz yeni yerler ve tanıdığınız yeni insanlar dünya görüşünüze yepyeni bir perspektif sunacak. Önyargılarınızı kırmakta, çekincelerinizi yenmekte ve konfor alanından çıkmanın yarattığı özgürlük hissiyle yepyeni bir kimliğe bürünebilirsiniz.

5. Esneklik ve Özgürlük

Karavanda yaşamı deneyimlemek size aslında plan yapmanın öneminin yanı sıra yaptığınız planların her zaman istediğiniz doğrultuda gitmediğini de gösterebilir. Bu her zaman için kötü bir şey anlamına gelmez, plansızlığın yarattığı esneklik sayesinde yaşadığınız olumsuz durumlarda bile iyi şeylere odaklanmayı öğreneceksiniz. Bir programınız olmadan istediğiniz yere gidebilmek sizi oldukça özgür hissettirecek.

Doğanın seslerini dinlemek, kimsenin olmadığı bir şelalenin altında suya girmek, ağaçların arasından süzülen ışığı izlemek, yüksek bir yerden manzarayı seyrederken rüzgarı hissetmek hayattan keyif almayı kolaylaştıracak.

Hızlı ve güvenli şekilde Karavan Kiralamak için;

0532 340 15 52

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA