SON DAKİKA

Kanal 7 Haber

Joseph Türkiye’nin 47. şubesi görkemli bir açılışla Mersin’de açıldı

Joseph Türkiye’nin 47. şubesi görkemli bir açılışla Mersin’de açıldı
Bu haber 17 Ağustos 2023 - 15:54 'de eklendi. 275.469 kez görüntülendi.

Joseph Türkiye’nin 47. şubesi Joseph Mersin, dün akşam Türkiye’nin yıldızlarının katılımı ile Mersin’de görkemli bir açılışla yapıldı.

Ünlü sunucu Ece Gürsel’in sunduğu etkinlikte ünlü oyuncu Wilma Elles’in de bulunduğu kurdele kesme töreni, Joseph Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Evren Çapin ve Joseph Mersin Yönetim Kurulu Başkanı Teyfik Aslan’ın katılımıyla yapıldı.

Joseph Mersin mekanının sahibi Teyfik Aslan, konuşmasında herkese teşekkür edip iddialı olduklarını dile getirdi. Aslan konuşmasında ”Mersin’imize yakışır bir yer açtık. Bu akşam açılışımıza gelip bizlere destek veren dostlarımıza ve davetlilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Davetliler arasında Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de vardı. Özyiğit konuşmasında ”Muhteşem bir mekan olduğunu görüyoruz. Teyfik Bey’e bu görkemli mekan için teşekkür ederiz. Mersin’imize ve Yenişehir’e yakışır bir yer oldu. Başarı diliyorum.” dedi.

Gecenin devamı, ünlü pop sanatçısı Emre Kaya’nın muhteşem konseriyle birlikte devam etti. Emre Kaya, arabesk ve pop şarkılarıyla adeta bir resital sundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA